PRAMENY

21. června 2009 v 15:34 |  Moudrost dávných věkůTi kteří jste se prací,čistým srdcem a láskou s vedením nejvyšším dostali k pramenům Moudrosti dávných věků, pokorně a s láskou přijměte jejich postupné otevírání a s čistotou v srdci a duších předávejte jejich obsah postupně připraveným lidem na Zemi,kteří budou postupně spolutvůrci Nové Země Věků.

Nastal čas předávat postupně poselství a moudrosti opět na Zem těm, kteří připraveni jsou.
Nastal čas postupně a pozvolna s nejvyšším vedením a v souladu s nejvyššími Zákony Země a Vesmíru připravovat Novou Zemi Věků. Však velmi pokorně přistupujte k této práci a nechejte se vést, aby to co po tisíciletí uschováno bylo, mohlo vyjít zpět na Zem a dokončeno celé dílo bylo.
Nikdo nikoho nikdy vinit za nic nemůže, neboť jen člověk sám chyby udělal a jenom člověk sám může znovu z vůle nejvyšší své konání odčinit.
Pokorně a s láskou přijímejte vedení a ve správný čas Prameny otevírati se budou a vydávati své obsahy budou.Moudrosti dávných věků je kompletní soubor celkem 21 pramenů moudrosti ,které byly postupně přijímány a zapisovány pro potřeby hledajících cestu k moudrosti své duše a cestu k sobě,
k jednotě a BOŽÍ PODSTATĚ.
Autorkou zde publikovaných článků je paní Ivana-Marie, texty jsou s láskou spirituálně přijímány od duchovních průvodců a zapisovány v neupravené podobě. Omlouváme se tímto za drobné chyby.
Použítí textů, afirmací, meditací je na vlastní zodpovědnost, šíření vámi vybraného textu prosíme v původní podobě s uvedením odkazu na naše stránky www.duhovenebe.blog.cz .
Děkujeme, že si takto vážíte času, který autorka strávila psaním informací a jejich přepisováním. 


Aktuální články

Reklama