SVĚTLA ANDĚLŮ

2. února 2012 v 21:17 |  Ukázky z knih

Diana Cooper

Diana Cooper je terapeutka, léčitelka a spisovatelka. Díky svým kurzům a terapii už pomohla bezpočtu lidí nalézt životní poslání, naplnit jejich potenciál a posilnit jejich život. Během krizového období svého života prožila hluboký zážitek ze setkání s andělskou bytostí, která ji uvedla na neuvěřitelnou vnitřní pouť Vesmírem. Na základě toho zasvětila svůj život léčení, vyučování a službě lidem s tím, že umožňuje andělům, aby jí podporovali a vedli. Diana Cooper se nyní tímto vnitřním vedením neustále řídí a žije podle toho, v co věří.

Kniha Světla andělů nám dává rady, jak je můžeme zavolat, aby nám v našem životě pomohli a dělali nám společnost. Jsme obklopeni anděly, jediné, co musíme udělat, je pozvednout své vědomí, abychom si jich mohli být vědomi, a komunikovat s nimi, uvítat je ve svých životech a vpustit do našeho srdce radost, světlo a mír vycházející z jejich přítomnosti.

"Věřím na anděly" je název dobře známé písně - ale je tomu skutečně tak ?

V této knize se stkáváme s lidmi, kteří se ve svém životě setkali s anděli. Ano, andělé skutečně existují: Jsou to vysoce vyvinuté bytosti, které mají lehčí a rychlejší vibrace než bytosti lidské, a jsou pro nás normálně neviditelní. Nicméně mnoho andělů si zvolilo, že budou sloužit lidskému rodu, a jsou tu k dispozici, aby nám pomáhali, poskytovali nám podporu, léčili a vedli nás - jediné, co musíme udělat, je požádat je o to ! Existují malí andílci, kteří se starají o drobné denní úkoly, a abnormálně velké bytosti, které dohlížejí nad velkými vesmírnými projekty. Jsou andělé, kteří mohou pomáhat v léčení, a jiní, kteří navštěvují oslavy a rituály.
Andělé čekají na to, aby mohli pomoci - ukázka z knihy

Andělé v sobě mají tak obrovskou studnu lásky, že odpovědí hned, jak vyšleme volání vycházející z hloubi naší duše. Mají také obrovský soucit s planetou Zemí, a to je důvod, proč se objevují v takové hojnosti, aby nabídli svoji pomoc v tomto období neklidu, tísně a změny.
Následující dopis jsem obdržela od Patricie O'Flahertyové, která píše o příhodě, jež se jí stala v období hlubokého a naprostého zoufalství.
Byla noc a já seděla sama. Plakala sem a cítila se strašně osaměle a zoufale, když tu sem "uslyšela": "Nejsi sama. Jsme tady", a začala sem si být vedoma toho, že je se mnou v místnosti spousta andělských přátelských sil. Laskavých a milujících, pohybujících se tiše sem a tam, a že jsou všichni kolem mě. Utěšilo mě to a povzbudilo, a od té doby mi bylo jasné, že nikdy nejsme tak sami, jak sami sobě namlouváme.
Pokud je naše potřeba dostatečně velká, andělé přijdou, aby nám poskytli útěchu, vedli nás a někdy nám i hmotně pomohli.
V knize The Power of Inner Peace vyprávím historku o svém příteli, kterého tam nazývám Barry. Pracoval neuvěřitelně dlouhé a dlouhé hodiny na tom, aby udržel svůj obchod. Noc co noc jezdil domů autem ve stavu naprostého vyčerpání, kdy byl stěží schopen udržet otevřené oči. Jednou v noci se nevyhnutelné stalo skutkem a on usnul za volantem a to těsně před tím, než dojel k velmi rušné hlavní křižovatce. Když leknutím otevřel oči, byl už v pořádku za křižovatkou a sjížděl dolů silnicí.
Na sedadle vedle něj seděl anděl, který držel volant a navigoval auto. Jakmile se můj přítel probudil, anděl zmizel a zanechal ho ve stavu naprostého zmatku a posvátné úcty.
Jsem přesvědčena o tom, že my všichni jsme neustále ochraňováni svými vlastními anděly strážnými a jinými duchovními pomocníky. Jak jinak bychom se mohli jen za pomoci svých omezených lidských smyslů hnát po dálnicích neskutečnou rychlostí a nesrazit se ?
Většinou jsou pro nás andělé neviditelní, protože jejich vibrace jsou pro lidské oko nepostřehnutelně. Někdy ovšem můžeme pozvednout své vědomí natolik, že je vidíme. Jindy, když jsme ve stavu spánku nebo naprosté relaxace, závoj mezi světy se ztenčí a my jsme schopni je spatřit.
Nejčastěji jejich přítomnost a impuls energie přicházející odnikud, který nám pomáhá, prostě jen pociťujeme. Když jsem psala tuto kapitolu, jeden kamarád mi vyprávěl o své matce, která je velmi opatrná a přízemní osoba. Jednou se snažila ze všech sil zvednout nemožně těžkou skříň. Náhle uslyšela něžný a rychlý šelest vzduchu a cítila, jak je skříň nadzvedávána neviditelnýma rukama. "Věděla", že to byl anděl.
V Bibli se hovoří o andělech, kteří k lidem přicházejí ve snu, aby jim předali nějaké poselství. Děje se to stále, ale velké množství lidí vidí v těchto "návštěvách" prostě jen sny - výplod naší fantazie. Jak se nám lidským bytostem asi musí vyšší duchovní světy divit !
Jedna moje přítelkyně měla strašný strach z létání. Když se pokusila svému strachu čelit, dostala v letadle záchvat šílené a ochromující paniky. Po mnoho let jí to zabraňovalo cestovat tak, jak by si byla přála.
Požádali jsme pro ni o duchovní pomoc s tím, že jsme věděli, že pomoc přijde vždy, když se o ní požádá, ať už jí vědomě rozeznáme a přijmeme nebo ne.
Tu noc se jí zdál sen o tom, že je v letadle, které bylo zaplněné obrovským zlatým andělem. Když se probudila, věděla, že jí bylo sděleno, že je pro ni cestování letadlem naprosto bezpečné. Nyní je z ní sebevědomá osoba, která často letadlem cestuje.

Někdy k nám andělé přicházejí během doby, kdy spíme a dokonce nás i léčí. Jedna mladá žena, která se jmenuje Sharon, mi napsala a pověděla o svém uzdravujícím zážitku.
Začalo jí značně bolet pravé koleno, ale nevěděla proč. Šla ke svému lékaři, který ji vyšetřil a dal jí nějaké léky. Večer si lehla, aniž si léky vzala, s tím, že je začne brát až od rána.
Tu noc se jí zdálo, že leží na břiše a že má nohy lehké jako pírko. Prostě se jen tak vznášely. Byly stále spojeny s jejím tělem a byly jen malý kousek nad zemí. Byl to báječný pocit. Pak začaly její nohy masírovat zlaté ruce. To bylo také naprosto úžasné.
Další ráno bylo její koleno o mnoho lepší a během následujících několika dní bolest úplně zmizela. Nikdy nemusela brát své léky.

Až k sobě všichni povoláme anděly,
aby nám pomohly se vyléčit,
bude to zcela jiný svět.

 


Aktuální články

Reklama