JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI K VESMÍRNÉ OSLAVĚ LÁSKY!

21. března 2015 v 0:03 |  Ukázky z knih


JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI K VESMÍRNÉ OSLAVĚ LÁSKY !

Prvotní zdroj zahájil tento proces za nejvyšším účelem
- aby sjednotil v sobě všechny bytosti a úrovně poznání.

Už se to započalo a mnohé okolo vás se změnilo. Počasí již nelze předvídat a dlouhodobé prognózy jsou ne­možné. Planeta Terra musí neustále vyrovnávat zemské póly a bojovat proti obrovským magnetickým bouřím. Planetární magnetické pole Planetární magnetické pole mění svou strukturu a jak Země, tak i bytosti lidské rasy inkarnované na této úrov­ni bytí se snaží vyrovnat a najít svůj střed. Tyto procesy začaly současně a vy se jich účastníte. Pozorujte proto, co se děje v přírodě i na nebi, a každou změnu vítejte s radostí a láskou. Nenechte se ovlivnit negativními my­šlenkami a odvrátit od postupu událostí uvědomění. Je nutné rozloučit se se starými strukturami. Velký jarní úklid začal, všechno se čistí, aby mohlo zazářit v novém světle a aby rozkvétal nový život.
Ale nemějte obavy z tohoto úžasného procesu opak, těšte se na to, co vás čeká. Jste-li naplněni láskou, mohou se ve vás a ve vašem okolí dít jen samé po­zitivní věci. Radujte se z každé nové změny. Když odejde z vašeho života něco, nač jste byli zvyklí, nesnažte se na tom křečovitě ulpívat, ale mějte uspokojení ze všeho no­vého, co to nahradí. Buďte si jistí tím, že pokud se tomu otevřete a jste připraveni, zpřístupní se vás život více světlu.

Máte-li v sobě lásku, budou se kolem vás objevo­vat jenom pozitivní věci.
Předpokládá to, že vytěsníte ze svého života vše, co k vám již nepatří.
Následkem toho se změníte a s vámi všechno okolo vás. Nemějte strach.

Budete-li mít pocit, že se váš život bortí a ztrácí stabili­tu. Je to čas asimilace, vzestupu a očišťování se od starých energií. Jděte těmto změnám s radostí vstříc. Nic se vám nestane. Důvěřujte lásce a radosti a nenechte se utiskovat pocitem strachu. Je to stará energie, která vás brzdí ve vývoji a brání vám v objevení pravdy. Vězte, že brzy všechny obavy i utrpení zmizí. Všechny tyto me­chanismy mají pouze jediný účel - bránit vám, abyste přišli k poznání a moudrosti. To vše však ztratí jakoukoliv sílu a vliv, zbavíte-li se strachu.

Ať již se rozhodnete pro jakoukoliv cestu, vždy bu­dete milováni.
Jste vítáni, kdykoliv se rozhodnete začít tímto procesem osvobození z pout vaší úrovně bytí.

Ať se tak stane!
V hluboké lásce
Thovt

Kerstin Simoné : Thovt - Projekt lidstvoPoužití textů, afirmací, meditací je na vlastní zodpovědnost, šíření vámi vybraného textu prosíme v původní podobě s uvedením odkazu na naše stránky www.duhovenebe.blog.cz Děkujeme
 


Aktuální články

Reklama