SMYSL VAŠEHO ŽIVOTA

11. května 2015 v 0:05 |  Cesta Světla

Smysl vašeho života


Smyslem vašeho života je radost
, co je tedy podle vás ta největší radost v životě? Dávat! Kdyby mi někdo před šesti lety řekl, že největší radostí v životě je dávat, asi bych se opáčila:
"Tobě se to mluví. Já mám co dělat, abych se vůbec nějak uživila a přežila, nemám nic na rozdávání."
Největší radostí v životě je dávat, protože nezačnete-li dávat, budete pořád jenom přežívat tak tak. Život bude pořád plný takových a onakých problémů a kdykoli si začnete říkat, že už jde všechno hladce, objeví se zase něco nového, co vás srazí zpátky na kolena do potíží.
Největší radostí života je dávat a dát můžete to jediné, lásku. Svoji lásku, svoji radost, svou pozitivitu, svoje vzrušení, svou vděčnost a vášeň, to jsou ty pravé a trvalé záležitosti, které v životě máme. Všechna bohatství světa se nemohou ani přiblížit nejcennějšímu daru všeho stvoření - lásce, kterou v sobě máte!

"Nemáte důvod k ničemu než k vděčnosti a radosti." ~ Buddha

Dávejte ze sebe to nejlepší. Dávejte svou lásku, protože ta působí jako magnet na všechno bohatství života. A váš život se obohatí víc, než jste kdy považovali za možné, protože dáváte-li lásku, naplňujete jediný pravý smysl života. Dáváte-li lásku, dostanete zpátky tolik lásky a radosti, až budete mít pocit, že ani nedokážete všechno přijmout. Vy však můžete přijímat lásku a radost donekonečna, protože těmi přece jste.

"Jednou, až člověk zkrotí vítr, vlny, příliv i gravitaci, objeví i energii lásky a potom, podruhé v dějinách světa, člověk objeví oheň." ~ Pierre Teilhard de Chardin

Přišli jste na tento svět s láskou v sobě a je to jediná věc, kterou si s sebou odnesete. Dokud jste tady, pak kdykoli, když si zvolíte to pozitivní, kdykoli se rozhodnete cítit se dobře, dáváte svou lásku a tím ozařujete svět.
Všechno, po čem toužíte, všechno, o čem sníte, všechno, co milujete, vás bude následovat, kamkoli se vydáte.
Máte v sobě největší sílu ve vesmíru a s ní povedete úchvatný život. Moc máte v sobě.

Rhonda Byrne

Použití textů, afirmací, meditací je na vlastní zodpovědnost, šíření vámi vybraného textu prosíme v původní podobě s uvedením odkazu na naše stránky www.duhovenebe.blog.cz Děkujeme


 


Aktuální články

Reklama