EXISTENCE SPLNÍ ...

21. června 2016 v 0:11 |  Duchovní probuzení

Existence splní

Existence splní, cokoli si budete žádat. Cokoli jste, je pouze splnění toho, po čem jste v minulosti toužili. Neobviňujte nikoho jiného - máte to, o co jste prosili. Nezapomínejte, že vše, po čem toužíte, bude splněno - je to jedna z nejnebezpečnějších věcí na světě.

Přemýšlejte předtím, než si budete něco přát. Možná se to splní a možná pak budete trpět. Jestliže toužíte po vědomostech, budete je mít. Vaše hlava se stane velkou knihovnou a bude obsahovat mnoho posvátných knih. Potom ale budete plakat a křičet. "Pouze slova a slova. Nic skutečného. promarnil jsem celý svůj život."

Buďte ostražití, když si něco přejete, protože každé přání bude vyplněno. Může to trvat trochu déle, protože vždy stojíte ve frontě. Mnoho jiných lidí před vámi po něčem touží, a tak to může trvat nějakou dobu. někdy vaše přání z tohoto života může být vyplněno v jiném životě, ale přání jsou vždy splněna - je to jeden z nejnebezpečnějších zákonů. A tak předtím, než si budete něco přát, přemýšlejte o tom! Předtím, než se budete něčeho dožadovat, přemýšlejte! Pamatujte si dobře, že vaše přání bude jednoho dne splněno a pak budete trpět.

Přejte si pouze své vlastní bytí. Když si zvolíte své vlastní bytí, zvolili jste si bytí celého světa, protože vaše bytí a univerzální bytí nejsou dvě věci. Když jste si vybrali, vybrali jste si Boha, a když jste si vybrali Boha, Bůh si vybral vás - stali jste se vyvolenými.

Blažení, kteří jste samojediní a vyvolení, neboť vy naleznete království. Pocházíte z něj a opět se tam vrátíte.

Slovo samojediný vyjadřuje, kdo je to sannjásin - osamocená bytost, poutník naprosto šťastný ve své samotě. jestliže kolem něj někdo jde, je to v pořádku, je to dobře. Jestliže někdo odchází, je to také v pořádku, je to dobře. Nikdy na nikoho nečeká a nikdy se neohlíží zpět. Sám je celistvý. Tento způsob bytí, tato celistvost vytváří kruh. Začátek a konec se setkávají, setkávají se alfa a omega.

Vy jste jako rovná čára - váš začátek a konec se nikdy nesetkají. Samojediný je jako kruh, jeho začátek a konec se setkávají. Proto Ježíš říká: "Pocházíte z Něj a opět se tam vrátíte." Když se spojíte v jedno se svým Zdrojem, stanete se kruhem.

Kristus říká, že když se začátek a konec spojí, stanete se Bohem. Možná jste viděli obrázek hada požírajícího svůj vlastní ocas. Je to jeden z nejstarších znaků tajných egyptských společností. Znamená setkání začátku a konce. Znamená znovuzrození, bytí dítětem, pohyb v kruhu zpátky ke Zdroji a dosažení místa, odkud jste přišli.

Osho - Láska, svoboda, samota
novoucestou.czPoužití textů, afirmací, meditací je na vlastní zodpovědnost, šíření vámi vybraného textu prosíme v původní podobě s uvedením odkazu na naše stránky www.duhovenebe.blog.cz Děkujeme
 


Aktuální články

Reklama